Chaty Family Resort** (N 47,7464 E 18,3072)

Chatová osada Family resort**

Chatová osada Family Resort** je samostatný oplotený komplex 12-tich chát určených pre rodiny s deťmi, ktoré chcú bývať komfortne a nezávisle. Areál ponúka veľké detské ihriská, pieskovisko, ohnisko a termálny prameň, možnosť parkovania v objekte pred vlastnou chatou. V tesnej blízkosti chát sa nachádzajú WELLNESS-Centrum, Letné termálne kúpalisko, bufetový rad, reštaurácie, tenisové kurty a minigolfové ihrisko. Každá chata má svoju terasu o rozlohe 9 m2 so záhradným nábytkom. Všetky chaty disponujú plne zariadenou kuchynkou (elekt. dvojplat. varičom, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, drezom T+S vodou, chladničkou) a sociálnym zariadením (kúpeľňa s WC, sprchou), dvomi spálňami. Maximálna kapacita chaty je 4-6 osôb. V Chatovej osade Family Resort sú termíny pobytu vždy nedeľa-nedeľa ! (cenník)

Spálňa Family resort**

K objednávke jednej z týchto chát Vám pridáme každodenný voľný vstup na Letné termálne kúpalisko v Patinciach pre každú osobu počas celého pobytu.

ŠPECIÁLNY BONUS pre všetkých našich ctených hostí : Na všetky vstupy do Bazénového sveta WELLNESS centra Patince **** (kedykoľvek počas pobytu) je zľava 30%! Deti do 6r. ZDARMA (v sprievode dosp.os.).

Free Wifi Internet v celom areáli Family Resort.

Ak Vás zaujala naša ponuka ubytovania neváhajte vyplňte rezervačný formulár!