Špeciálne ponuky

  • Nový toboganový svet na kúpalisku Patince!
  • Vypočítajte si Vašu cenu
  • V cene každodenný bazénový vstup do celého Thermalparku Patince, čo znamená celkom 12 vnútorných a vonkajších bazénov s Toboganovým svetom, s lehátkami a animáciami
  • Parkovanie pri zariadeniach: v cene

Ubytovanie Patince

Hotel Bonaparte**

Penzión Bonaparte** a Korzika** s kapacitou až 66 osôb v rekreačnom areáli Patince-kúpele Vám ponúkajú plnohodnotné a útulné ubytovanie pre Vás a Vašu rodinu v tesnej blízkosti bazénov, kde nájdete tú pravú atmosféru leta. Family Resort** je samostatný komplex 12-tich luxusných chát pre 4-6 osôb s podlahovou plochou každej chaty 40 m2 s vlastným parkoviskom, detským ihriskom, pieskoviskom, ohniskom a termálnym prameňom. Chaty sa nachádzajú v bezprostrednom okolí Letného termálneho kúpaliska Patince, Wellness Patince, bufetového radu, reštauračného centra, rímskeho jazierka, rybníka na člnkovanie a tenisového kurtu.

Kúpanie Patince

Kúpalisko Patince v pozadí penzión Bonaparte**

Letné termálne kúpalisko a toboganový svet v Patinciach ponúka 6 bazénov- športový, detský, rodinný, sedací, plavecký a dopadový s teplotou vody v rozmedzí 25-33 °C. Naše bazény využívajú vodu z termálneho prameňa, ktorá je zdravotne a hygienicky vyhovujúca i prospešná pre kožné choroby a pohybové ústrojenstvo. Bazény využívajú prameň Hévíz, ktorý geologicky začína pri Patinciach a končí na Margitinom ostrove pri Budapešti.

Možnosti okolia

Areál objektu

Okolie Patiniec je veľmi bohaté na spoznávanie, či už autom, bicyklom alebo výletnou loďou priamo z prístavu, ktorý nesie názov Marína Patince. Môžete podniknúť výlet do neďalekého Maďarska, Ostrihomu, Štúrova, Komárna alebo na vodné dielo Gabčíkovo. Hlavnými cieľmi návštevy Budapešti sú kultúrno-historické pamiatky a rôzne atrakcie ako napr. Tropicarium. Rýchlo rozvíjajúce sa neďaleké mesto Győr Vás prekvapí krásnym centrom s pešou zónou a ZOO.