Hotel - Penzión (N 47,7447 E 18,3111)

Hotel Bonaparte**

Penzióny Bonaparte** a Korzika** sú v rekreačnom areáli Patince v tesnej blízkosti vchodu do Letného termálneho kúpaliska, ktorého voda pozitívne pôsobí na pohybové ústrojenstvo a kožné choroby. Penzióny majú kapacitu 66 osôb a poskytujú útulné a pohodlné ubytovanie z rôznych dispozičných druhov klimatizovaných izieb pre rodiny s deťmi v letných mesiacoch máj - september. Vedľa našich penziónov je súkromné parkovisko strážené kamerovým systémom. K vybaveniu penziónov patrí reštaurácia - spoločenská miestnosť..

Možnosti ubytovania

Izba 2+2 je určená pre 3- až 4-člennú rodinu, má rozlohu 26 m2. Vybavenie izby: 2 lôžka, 2 prístelky, LED TV s rádiom, chladnička, klimatizácia, vlastné sociálne zariadenie (umývadlo, sprcha, WC). Na izbách Penziónu Korzika sú balkóny. (cenník)

Izba 2+1 je určená pre 3-členné rodiny. Má rozlohu 14 m2. Vybavenie izby: 2 lôžka, 1 prístelka, LED TV s rádiom, chladnička, klimatizácia, vlastné sociálne zariadenie (umývadlo, sprcha, WC). Na izbách Penziónu Korzika sú balkóny.(cenník)

Veľká rodinná bunka 2x2+1 je určený pre 4 až 6 členné rodiny. V apartmáne sa nachádzajú 2 dvojlôžkové izby, každá s možnosťou 1 prístelky, LED TV s rádiom, klimatizácia. Veľký rodinný apartmán disponuje chladničkou, vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC) (cenník)

Ďalšie služby

Medzi naše ďalšie služby patrí: stolný tenis a ohnisko.

K objednávke akejkoľvek možnosti ubytovania Vám pridáme každodenný voľný vstup na Letné termálne kúpalisko v Patinciach pre každú osobu počas celého pobytu.

ŠPECIÁLNY BONUS pre všetkých našich ctených hostí : Na všetky vstupy do Bazénového sveta WELLNESS centra Patince **** (kedykoľvek počas pobytu) je zľava 30%! Deti do 6r. ZDARMA (v sprievode dosp.os.).

Free Wifi Internet v objekte a na letnej terase pri Penzióne.

Ak Vás zaujala naša ponuka ubytovania neváhajte vyplňte rezervačný formulár!